Szülői tájékoztató

Tisztelt Szülők!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy 2020. szeptember 1-től a tanulók és a dolgozók kivételével, csak előzetes időpont egyeztetés után lesz lehetőség belépni az iskolába. Az intézménybe belépőknek a szájmaszk használata kötelező!

Csak egészséges gyermek és dolgozó vehet részt a munkában! Arra kérem Önöket, hogy a reggel már rosszullétre panaszkodó gyermeket ne küldjék már iskolába, keressék telefonon gyermekorvosukat! Az esetleges fertőzésgyanújáról, elrendelt karanténról haladéktalanul értesítsék intézményünket!

A tanulók számára tanórákon a maszkviselés nem kötelező, de lehetséges. A felső tagozatos tanulók számára az osztálytermen kívül, az intézmény egyéb helyiségeiben a maszk használata kötelező! Kérem Önöket, hogy gyermekük táskájában legyen egy maszk!

Tisztában vagyunk azzal, hogy az intézkedések megnehezítik a tanulók és a szülők mindennapjait, ennek ellenére, arra kérem Önöket, gyermekük, a többi gyermek és az iskola dolgozóinak egészsége érdekében fogadják el és tartsák be ezeket!

Megértésüket, segítő együttműködésüket köszönöm!

Kérdés, probléma esetén szívesen állunk rendelkezésükre.

Tisztelettel:

Sebestyén Nikoletta