Sport eredmények

Labdarúgás, atlétika, kötélugrás és ökölvívás

 

SPORT EREDMÉNYEINK - 2023/2024

 

FIÚ LABDARÚGÁS

U-9 (1- 2. osztály)

 

Szabadban:       

Járási döntő       Őszi forduló                      Nem rendezték meg.

                            Tavaszi forduló                 Nem rendezték meg.

 

U- 11 (3- 4. osztály)

Szabadban:       

Járási döntőőszi forduló Mindenki Sportpályája 2023.09.27.         

              6 csapat versengett, 2 csoportba osztották őket, melyen belül körmérkőzések voltak.

Eredményeink:                                               Miklósfa             - Zalakomár               1 – 3

                                                                       Miklósfa             - Csapi                 5 – 1

              A csoportban a 2. helyen végeztünk, így a 3-4.helyért játszhattunk:

Miklósfa             - Szepetnek              2 – 2

(büntetőkkel mi nyertünk 2 – 0-ra)

 

Így végeredményben a 3. helyen végeztünk

A csapat tagjai voltak: Peczek Alex (K); Lajkó Miksa; Pongrácz Zsombor; Pon0grácz Flóra; Németh András Cserék:   Jamie Lee (K); Dömök Bence; Varga Attila; Csöndes Martin; Tihanyi Nikolasz

 

Teremben:                                                    Nem rendezték meg.

 

Szabadban:        Mindenki Sportpályája, 2024. 03. 07.

                                                         Eredményeink:    Miklósfa             - Zalakomár              1 – 4                                                                                                                       Szepetnek            - Miklósfa           1 - 4

Csoportunkban a 2. helyen végeztünk, így a 3-4.helyért játszhattunk:

                                                                                     Miklósfa              - Nagyrécse              2 – 1

Így 2 győzelemmel és 1 vereséggel a 3. helyen végeztünk.

A csapat tagjai voltak: Csepregi Beike (K); Pongrácz Zsombor; Pongrácz Flóra; Németh András; Dömök Bence; Tartalékok: Peczek Alex (K); Tihanyi Nikolasz; Spór Roland; Fehér Zoltán; Varga Attila;

 

U - 13 (5-6. osztály)

Szabadban:       

Járási döntő –    Őszi forduló Mindenki Sportpályája 2023.10.12.

5 csapat nevezett, mindenki játszott mindenkivel

Eredményeink:                  Miklósfa – Szepetnek                     1 - 3

                                                         Miklósfa – Nagyrécse                     3 - 1

                                                         Miklósfa – Zalakaros                      0 - 3

                                                         Miklósfa – Zalakomár                     1 - 1

Összesítésben a 4. helyen végeztünk, ami ettől a csapattól jó eredmény…

Edzésünk is alig volt, nem is tanítom őket, ráadásul mindhárom hetedikes gyerek lemondta a tornát különböző okokra hivatkozva…

 

A csapat tagjai voltak: Lakos Barni (K); Pongrácz Zsombor; Bagarus Tibor; Kolompár Denisz; Andrics Dominik; 

 Cserék: Gyuricza Gellért; Orsós Levente; Csikos Zsombor; Bognár József; Kun Hunor; Lakos Levente

 

Tavaszi forduló: 2024.03.13. Nagykanizsa, Mindenki Sportpályája

5 csapat nevezett, mindenki játszott mindenkivel

Eredményeink:                  Miklósfa – Nagyrécse                     3 - 1

                                                         Miklósfa – Zalakaros                      2 -10

                                                         Miklósfa – Zalakomár                     0 - 4

                                                         Szepetnek- Miklósfa                       4 - 1

Összesítésben a 4. helyen végeztünk, ami nekem csalódás, függetlenül attól, hogy nem tanítom őket… Erőtlen, gyenge játékot produkáltunk.

A csapat tagjai voltak: Lakos Barnabás (K); Pongrácz Zsombor; Bognár József; Andrics Dominik; Kun

Hunor; Cserejátékosok: Lakos Levente; Gyuricza Gellért; Kolompár Denisz; Orsós Levente

 

 

U- 15 (7 – 8. osztály)

Szabadban:       

Járási döntőőszi forduló NAGYKANIZSA, Mindenki Sportpályája 2023. november 9.

7 csapat vett részt              Eredményeink:                  Miklósfa              - Murakeresztúr     3 – 1

                                                                                     Miklósfa             - Galambok            0 – 1

                                                                                     Zalakaros            - Miklósfa              1 - 1

Csoportunkban rosszabb gólkülönbséggel a 3. helyen végeztünk.  

A helyosztókat nem játszottuk le, , így az 5-7. helyen zártunk.

Az őszi tornának nincs jelentősége, csak a felkészülést szolgálja.

 

A csapat tagjai voltak: Péntek András (K); Bogdán Gergő; Kolompár Elemér; Temesi Bence; Orsós Máté; Csikos Zsombor; Pór Kevin; Gabai Levente; Katona Csanád (K); Orsós László

 

Kis iskolák versenye – kispályás labdarúgás (5 – 8. osztály)

Szabadban:       

Járási döntő –NAGYKANIZSA, Mindenki Sportpályája 2024. április 30.

6 csapat vett részt              Eredményeink:                  Miklósfa              - Nagyrécse           3 – 1

                                                                                     Miklósfa             - Galambok            1 – 1

Csoportunkban rosszabb gólkülönbséggel a 2. helyen végeztünk, így a 3. helyért játszhattunk:

                                                                                     Miklósfa             - Zalaszentbalázs   1 – 1

(büntetőkkel mi nyertünk  3 - 1 -re)

(Ezen a meccsen 5 perccel a vége előtt Gabai Levente súlyos sérülést szenvedett: eltört a sípcsontja… ☹ ☹☹)

Így végül a 3. helyen végeztünk de meghívtak bennünket a megyei döntőre!

A csapat tagjai voltak: Péntek András (K); Bogdán Gergő; Kolompár Elemér; Orsós Máté; Pór Kevin; Gabai Levente; Farkas Marci; Katona Csanád (K);

 

Megyei döntő –NAGYKANIZSA, Mindenki Sportpályája 2024. május 7.

8 csapat vett részt              Eredményeink:                  Miklósfa              - Csesztreg             1 – 11

                                                                                     Bagod                  - Miklósfa              2 - 4      

Miklósfa             - Galambok           5 – 3

Csoportunkban a 2. helyen végeztünk, így a 3. helyért játszhattunk:

                                                                                     Miklósfa             - Türje                    3 – 0

 (Ezen a meccsen is lett egy sérültünk, Pór Kevin bokája aláfordult 5 perccel a vége előtt … ☹ ☹☹)

Így végül a 3. helyen végeztünk bravúros teljesítmény ettől a csapattól!

A csapat tagjai voltak: Péntek András (K); Bogdán Gergő; Orsós László; Kolompár Elemér; Orsós Máté; Pór Kevin; Temesi Bence; Farkas Marci; Katona Csanád (K);

 

FUTSAL:           

Járási döntő – Nagykanizsa, Kanizsa Aréna, 2023. 11. 23.

8 csapat nevezett, melyeket 2 csoportra osztottak.

Eredményeink a csoporton belül:                               Miklósfa             - Zalaszentbalázs   2 - 0

                                                                                     Miklósfa             - Murakeresztúr                   2 - 0

                                                                                     Miklósfa             - Nagyrécse                         3 - 0

Csoportelsőként, pontveszteség (és kapott gól) nélkül következett a keresztbe játszás.

A két csoport 1. helyezettje játszott a másik csoport 2. helyezettjével:

                                                                                     Miklósfa             - Zalakomár                         1 – 0

Így döntőt játszhattunk:                                              Miklósfa             - Zalakaros                           0 - 3

Összességében a 8 csapatból a 2. helyen végeztünk, ráadásul úgy hogy szinte csere nélkül játszottuk le mind az 5 meccset.

A csapat tagjai voltak: Péntek András (K); Bogdán Gergő; Orsós Máté; Pór Kevin; Gabai Levente;

Tartalékok: Katona Csanád (K); Temesi Bence; Farkas Marci; Kolompár Elemér (sérült volt, nem játszott)

 

Szabadban: NAGYKANIZSA, 2024. MÁRCIUS 20. Mindenki Sportpályája

Járási döntő – 8 csapat nevezett, melyeket 2 csoportra osztottak.

Eredményeink a csoporton belül:                                Miklósfa             - Nagyrécse                        2 - 2

                                                                                     Miklósfa             - Zalaszentbalázs                 0 - 1

                                                                                     Miklósfa             - Zalakomár                         0 – 1

 

Nagyon gyengén játszottunk; a 3. meccsen mindössze 1 pontot szereztünk, így a 7-8.helyen végeztünk.

 

 

ATLÉTIKA

 

Diákolimpia III. kcs. ŐSZI városi- járási EGYÉNI verseny – 2023. október 3.

 

                            Nem indultunk, Judit nem vitte el őket.

 

Diákolimpia IV. kcs. őszi városi- járási EGYÉNI verseny – 2023. október 4.

 

100 m:                 3.hely    Gabai Levente                   13,78 mp

                                           Orsós Máté                       14,25 mp

                                           Bogdán Gergő                   13,94 mp

                            2.hely:   Müller Bernadett               15,00 mp

                                           Kun Mira                          15,56 mp

                                           Bognár Tünde                   17,87 mp

                                           Szabados Eszter                17,78 mp

1500 m                3.hely:   Kiss Zsolt                          5:55,02 mp

Távolugrás:         3.hely:   Gabai Levente                   392 cm

                                          Orsós Máté                        385 cm

                                          Temesi Bence                    354 cm

                                           Bogdán Gergő                   378 cm

                            1.hely:   Kun Mira                         364 cm

Súlylökés:           1.hely:   Bogdán Gergő                 9,92 m

                            2.hely:   Gabai Levente                   8,44 m

Kislabdahajítás:  3.hely:   Bogdán Gergő                   43,90 m

                                           Gabai Levente                   39,00 m

                                           Temesi Bence                   31,60 m

                                           Orsós Máté                       31,80 m

4 x 800 m fiú:     3.hely                                              13:01,80 mp

Temesi Bence – Orsós Máté – Gabai Levente – Kiss Zsolt

4 x 800 m lány:   1.hely:                                             14:14,80 mp

Kun Mira – Bognár Tünde – Szabados Eszter – Müller

                                           Bernadett                        

Magasugrás:                      nem rendezték meg

 

Diákolimpia II-IV. kcs. TAVASZI városi - járási EGYÉNI verseny – 2024.

A versenyt nem rendezték meg…

 

Diákolimpia II- IV. kcs. tavaszi körzeti-városi CSAPAT verseny 2024.03.25.

 

2. kcs.    fiú-lány csapat:  Csak ebben a korosztályban indítottunk csapatot.

Fiúk: Pongrácz Zsombor; Fehér Zoltán; Lajkó Miksa; Spór Roland; Peczek Alex; Orsós Krisztofer

Lányok: Doma Kata; Kiss Luca; Jekisa Johanna; Andrics Bibiána; Csepregi Bejke; Kardos Regina Tartalékok: Dömötörfy Sára; Farkas Flóra

 

„Kis iskolák versenye” ATLÉTIKA megyei döntő, ZALAEGERSZEG, Ificentrum 2024. 05. 09.

 

Eredetileg 8 gyereket vittem volna, de betegségek, sérülések és lemondás miatt ez 2-re szűkült…

600 m síkfutás:   Andrics Dominik             2.hely, ezzel országos döntőbe került!!!

800 m síkfutás:   Kiss Zsolt                          5.hely

 

 

 

Egyéb kiemelkedő eredményeink

Kötélugrás megyei döntő:

Temesi Bence:

Egyéni gyorsasági                                         1.hely

Egyéni szabadon választott gyakorlat           1.hely

Összetett                                                        1.hely

 

Temesi Emma:

Egyéni gyorsasági                                         2.hely

Egyéni szabadon választott gyakorlat           2.hely

Páros gyorsasági                                            1.hely

Összetett                                                        2.hely

 

Kötélugrás országos döntő:

Temesi Bence:

30 mp gyorsasági                                           2.hely

Összetett                                                        3.hely

 

Temesi Emma:

30 mp gyorsasági                                           1.hely

Összetett                                                        2.hely

 

Kiss Benedek ökölvívás

Göcsej Ökölvívó Kupa – Zalaegerszeg  1.hely   2023 szeptember

Magyar Bajnokság                               1.hely   2023 október

Farkas Béla emlékverseny Komló         2.hely   2024 március

Diákolimpia Utánpótlás Magyar Kupa   3.hely   2024 április

 

 

 

 

Kapcsolódó galéria

Sport eredmények

Pályázatok

Magyarország Kormánya
Bethlen Gábor
Okosan a pénzzel
Határtalanul!
Örökös ökoiskola
Emberi Erőforrás
Nemzeti Tehetség Program
Petőfi 200