Határtalanul 2024

A Határtalanul pályázat keretében hetedikeseink Szlovénia és Horvátország magyar vonatkozású helyszíneire látogatnak.

Az első napot Lendván kezdik, majd Bántornya után Dobronakon fejezték be, mielőtt a szállásra indulnak.

Határtalanul program 2. napján Szlovéniában jártak diákjaink. Megnézték a Hármas határt, Dobronokban a várat és a sok látnivalót után az orchidea farmot is.

A hetedik osztályosok a harmadik napon Horvátország fővárosát tekintették meg. Megnézték Zágráb történelmi városrészét, a piac nyüzsgő életét, valamint a Liszt Kulturális Központban is jártak.

A negyedik napon a tengeren hajózhattak a diákjaink, majd megnézték Fiume törtènelmi belvárosát, megjárták a tersattoi 561 lépcső minden fokát, végül a tengerparton tettek egy nagy sétát Lovran városában.

Néhány további fotó itt tekinthető meg